Піддони з фітосанітарною(термо.) обробкою

Відповідно до вимог міжнародного стандарту за санітарними та фітосанітарними нормами ISPM-15 (основні принципи регулювання дерев'яного пакувального матеріалу, що застосовуються у міжнародній торгівлі, №15, березень 2002 року, м. Рим, ФАО) дерев'яна тара (для відправки вантажу за межі України найчастіше використовується дерев'яна тара – дерев'яні європіддони), має проходити знезараження методом термічної обробки.

Фітосанітарна обробка піддонів методом термічної обробки є одним із найбільш оптимальних і поширених способів. На європіддони при цьому наноситься спеціальний маркувальний знак - IPPC. Маркувальний знак зроблено у вигляді штампу, на якому вказано:

• код країни-виробника пакувального матеріалу та європіддонів;
• номер ліцензії компанії, яка здійснила термообробку піддонів;
• метод знезараження європіддонів.

Таке маркування наноситься на кожен дерев'яний піддон, який пройшов фітосанітарну обробку, та є необхідною умовою для вивезення товару на піддонах за кордон.
Після проведення термообробки європіддонів ми видаємо всі необхідні супровідні документи для надання до карантинної служби:

1. Акт фітосанітарного контролю Міністерства аграрної політики України;
2. Акт фітосанітарного стану на кожну окрему партію підкарантинної продукції.

Якщо митниця, в якій проводитиметься митне оформлення Вашого товару, перебуватиме не в місті Києві, ми надамо Вам карантинний сертифікат, який дозволить переміщувати Ваш товар до іншого міста України для проходження фітосанітарного контролю.

Наданий пакет документів з виконаним комплексом послуг дозволить Вам без проблем здійснити митне оформлення Вашого товару з використанням європіддонів.

Close
Виникли питання?Залишіть контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Відділ продажу
Відділ закупівель