Close
Виникли питання?Залишіть контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Відділ продажу
Відділ закупівель

Про компанію Green Pallet:

1
2005г. – ЧП «Кузьменко»
Заснування компанії, дружній проект: ось так можна коротко охарактеризувати початок роботи нашої компанії.
Компанія починає свою діяльність з купівлі-продажу та реставрації вживаних, а також виробництва нових піддонів. Наша компанія зарекомендувала себе як стабільний постачальник європіддонів на внутрішньому ринку України та як експортер піддонів до європейських країн.
2
2013г. – ТОВ «Грін Паллет»
Найбільша палетна компанія, яка є лідером на території України з продажу та ремонту піддонів. Оскільки ми завжди думаємо про майбутнє і ніколи не зупиняємося на досягнутому, ми збільшуємо обіг товару з десятків тисяч до мільйонів піддонів на рік. Відкриваються філії у містах Хмельницький, Вінниця, Полтава та Суми.
Ось так засновник Олександр Кузьменко пройшов успішний шлях у розвитку бізнесу від невеликої компанії ПП «Кузьменко» до найбільшого ТОВ «Грін Паллет». За 9 років відбулися величезні зміни: за ці роки ми виростили кваліфікованих фахівців, досконало відпрацювали унікальну схему роботи, яка зручна для наших клієнтів. У складі колективу співробітників компанії тільки найдосвідченіші фахівці, а керівником є ​​по-справжньому людина, що любить свою роботу, - Кузьменко Олександр Вікторович.

На сьогоднішній день ТОВ «Грін Паллет» зарекомендував себе як надійного та відповідального партнера, здатного вирішити бізнес-завдання будь-якої складності. Ми не зраджуємо традиціям – ми їх удосконалимо.