GREEN|PALLET

Ремонт піддонів: обслуговування та повний сервіс Ваших піддонів

На сьогоднішній день, відповідно до економічної політики, будь-яке підприємство прагне зробити піддони оборотною тарою. Практично, кожне підприємство у виробництві не може обійтися без піддонів. Вони призначаються для встановлення або укладання одиничних вантажів при підйомно-транспортних операціях та складуванні вантажів. У міру зростання виробничих потужностей виробництва йде збільшення потреби у дерев'яних піддонах як тари для випущеної продукції підприємства. Використання дерев'яного піддону (його зносостійкість) обмежені тим, що він виготовлений із дерева.

Компанія "Грін Паллет" пропонує Вам обслуговувати піддони Вашого підприємства. Тим піддонам, які Ви вважали непридатними для експлуатації, наші кваліфіковані фахівці дадуть друге життя. І після ремонту ці європіддони практично не відрізнятимуться від нових.
Під час своєї експлуатації при вантажно-розвантажувальних операціях піддон зазнає великого навантаження, внаслідок чого після кількох циклів піддон отримує пошкодження або руйнується. Велика кількість піддонів з часом стає непридатною для подальшої експлуатації.

Враховуючи, що піддон виготовлений із дерева, він має певний ресурс використання. Під час навантаження, розвантаження, транспортування товару піддон зазнає певних пошкоджень, і після 2-4-го повернення значний відсоток піддонів стають непридатними для подальшого використання. Тоді перед Вами стануть два економічно важливі завдання:

1. Купувати нові піддони
2. Утилізувати ті піддони, які непридатні для використання

І в першому, і в другому випадках Ви зазнаєте певних збитків. Компанія «Грін Паллет» допоможе Вам у вирішенні цих питань!
Ми пропонуємо Вам обслуговування та повний сервіс Ваших піддонів. У нас є величезний досвід у цьому напрямі, кваліфіковані спеціалісти, необхідне обладнання, великі складські площі та величезне бажання Вам допомогти!
Кредо та принцип нашої компанії – високий стандарт якості, надійність, стабільність та гарантія готовності піддонів точно вчасно!


Close
Виникли питання?Залишіть контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Відділ продажу
Відділ закупівель